Get Adobe Flash player
Oferta dla dzieci 


Balet 

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Podczas zajęć dzieci poznawać bedą podstawowe ćwiczenia i pojęcia z zakresu tańc aklasycznego, rozwijać koordynację ruchową, słuch i poczucie rytmu. Balet jest wstępem i boardzo waznym elementem do dalszej nauki tańca, ale jest też zabawą z muzyką.

Hip Hop


Jest otwartym stylem tanecznym, związanym stylistycznie ze Street Dance. Asymiluje klasyczne techniki, takie jak locking, popping, funj. Taniec uliczny, wywodzący się z nowojorskich dzielnic. Wyszedł z amerykańskich gett, podbił świat, a pod koniec lat 90- tych zaczął wchodzić na ,,salony''. Jest niezwykle dynamiczny, łączący mlodzieńczy luz z perfekcyjnie wyćwiczonymi, skomplikowanymi i skocznymi krokami. upowszechnieniu tej ttechniki sprzyjały realizacje teledysków i koncerty wykonawców z kręgu muzyki hip-hop, soul, RNB,pop.

Taniec Towarzyski
Zajęcia, na których profesjonalni instruktorzy pokażą Państwu świat tańców latynoamerykańskich(samba, rumba, cha-cha, paso doble, jive, salsa) i standardowych (walc wiedeński, walc angielski, tango, fokstrot, quickstep)oraz reguły tańca w parach. Każdy styl tańca wyróżnia się innym charakterem i pochodzeniem. Zajęcia są skierowane do par


Sportowy Taniec Towarzyski  propozycja dla wszystkich chętnych do podjęcia rywalizacji sportowej w tańcu towarzyskim.


Oferta dla Dorosłych

Zumba 

Obecnie najmodniejszy kierunek taneczno sportowy. Według kolumbijskiego slangu ZUMBA oznacza „ baw się i ruszaj”. Twórcą Zumby jest Alberto „Beto” Perez instruktor aerobiku, zawodowy tancerz i choreograf współpracujący m.in. z Shakirą. Zumba jest dynamiczna i energetyczna a nieskomplikowane kroki taneczne połączone z treningiem sportowym świetnie spalają tkankę tłuszczową i modelują sylwetkę. Ta mieszanka fitnessu i tańca pozwala absolutnie każdemu osiągnąć niesamowite rezultaty świetnie się przy tym bawiąc.


Fitness TBC

ćwiczenia ogólnorozwojowe, poprawiające kondycję fizyczną, wzmacniające główne grupy mięśniowe i redukujące tkankę tłuszczową. Zajęcia o średniej intensywności z wykorzystaniem dodatkowych obciążeń.


Zajęcia indywidualne

Lekcje skierowane są do osób pragnących nauczyć się tańca we własnym tempie, indywidualnie z instruktorem. Intensywność, program nauki oraz czas ustalają Państwo elastycznie do własnych potrzeb w związku z tym jest to idealna forma nauki dla osób, które prowadzą intensywny tryb życia i nie mają możliwości uczestniczenia w kursach grupowych. Intymność lekcji szczególne cenią sobie osoby nieśmiałe a kameralność i możliwość intensywnej nauki „pierwszego tańca” przed ślubem narzeczeni, którzy chcą zabłysnąć na przyjęciu weselnym.


Pierwszy taniec - Wedding Dance